Aktualne ogłoszenia

Aktualne ogłoszenia:

1. W związku z licznymi telefonami zawiadamiamy osoby, które nie dojechały na spotkanie konsultacyjne właścicieli ośrodków szkoleniowych z powodu złych warunków atmosferycznych (gwałtowne burze i ulewy) w dniu 28 kwietnia 2015 roku, że było to pierwsze robocze spotkanie z   zaplanowanego cyklu konsultacji.

2.Jednocześnie informujemy, iż bierzemy pod uwagę przy organizacji następnej narady zmianę lokalizacji, w tym zaproponowane miejsce spotkania - Warszawę, celem ułatwienia wszystkim potencjalnym uczestnikom dojazdu  z różnych regionów naszego kraju. Uwzględnimy również Państwa sugestie odnośnie wcześniejszego terminu powiadamiania o następnych spotkaniach.

3. Osoby, które chcą  jeszcze wyrazić swoją opinię na temat procedur szkolenia i egzaminowania operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych prosimy o wypełnienie i odesłanie przesłanej w załączeniu do komunikatu ankiety na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

4. Skany materiałów dowodowych odnośnie sztucznego blokowania i niedopuszczania do udziału w komisjach egzaminacyjnych sekretarzy wywodzących się z ośrodków szkoleniowych oraz inne problemy związane z procedurą szkolenia i egzaminowania operatorów prosimy przesyłać na adres e –mail Stowarzyszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

5. Uwzględniając Państwa życzenia wkrótce nastąpi przebudowa strony internetowej/witryny www.ostembiop.pl, aby stała się bardziej czytelna i łatwiejsza w obsłudze.

6. Istotne informacje przysyłane do Stowarzyszenia przez właścicieli ośrodków szkoleniowych w celu przekazania ich do wiadomości koleżankom i kolegom z branży, zgodnie z życzeniem Państwa będą rozpowszechniane drogą e-mail, dlatego prosimy o uaktualnienie swoich adresów kontaktowych.

7. Niebawem roześlemy do Państwa kserokopie:

   • dokumentu potwierdzającego interpretację przepisu dotyczącego zwrotu kosztów dojazdów dla członków komisji egzaminacyjnej w związku z zawieraniem umów cywilno - prawnych,

   • interpretację odnośnie zawierania umowy o dzieło z członkami komisji egzaminacyjnych.